شرکت برجیسکو ارایه دهنده محصولات ایکیا در ایران 

فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا

درباره ما :   
زمانی که در خارج از ایران زندگی میکردم  همیشه به فکر این بودم که در ایران یک فروشگاه اینترنتی فروش  رو راه اندازی کنم و به این کار خیلی علاقمند بودم . خیلی از ایده های مختلف رو بررسی و تجربه کردم . که یکی از اون ایده ها فروش محصولات ایکیا در ایران بود به دلیل محبوبیت این کالا در ایران و مخصوصا کم بودن منابع فعال و معتبر ارایه دهنده محصولات ایکیا در ایران. 


در سال 1394 بود که شرکت الو کالا رو برای ارایه محصولات ایکیا در ایران تاسیس کردم و در ابتدای کار فروش محصولات ایکیا رو هم به صورت فیزیکی یعنی از طریق شوروم و هم به صورت اینترنتی از طریق پلتفورم اینستاگرام شروع کردم که اونقدر این کار برای من جذاب بود و استقبال بسیار خوبی از محصولات ایکیا در ایران شد من تصمیم گرفتم این کار رو بیشتر گسترش بدم و از یک صفحه اینستاگرام به 12 صفحه مختلف اینستاگرام فروش رو انجام بدم . ولی این هم جوابگوی حجم کاری و سفارشات من نبود !


شرکت الو کالا که در اینستاگرام با عنوان آیکاشاپ ( IKASHOP )  شناخته میشد خیلی زود به یکی از منابع معتبر ارایه دهنده محصولات ایکیا در ایران تبدیل شد که حجم کار به حدی گسترش پیدا کرد که من برای جوابگویی به همه سفارشات تصمیم به درست کردن وب سایت برای فروش محصولات ایکیا در ایران گرفتم . 


در سال 1396 وب سایت الوکالا با هدف فروش محصولات ایکیا در ایران تاسیس شد و به جرات میتونم بگم که به یکی از معتبرترین و تکمیل ترین منابع فروش محصولات ایکیا در ایران تبدیل شد . 


در حال حاضر فروشگاه اینترنتی محصولات ایکیا در ایران ( الو کالا ) از چهار طریق مختلف مبادرت به فروش اینترنتی محصولات ایکیا در ایران گرفته است که در زیر تمامی روش های فروش رو توضیح میدم.

روش های سفارش محصولات ایکیا در شرکت الو کالا :

فروشگاه ایکیا

سفارش محصولات ایکیا از وب سایت الو کالا :‌

اولین روش سفارش محصولات ایکیا از طریق وب سایت شرکت الو کالا می باشد که میتوانید با کلیک روی این لینک وارد وب سایت ما شده و سفارش خود را ثبت کنید و در هر جای ایران که هستید محصولات ایکیا خود را درب منزل تحویل بگیرید . برای سفارش تنها کافی  است روی کالای مورد نظر خود کلیک کنید و دکمه خرید رو فشار بدید . بعد مراحل ثبت سفارش رو دنبال کنید و سفارش خود را نهایی کنید .

سفارش محصولات ایکیا از اینستاگرام :‌

روش دوم ثبت سفارش محصولات ایکیا از اینستاگرام شرکت الو کالا می باشد . که برای این منظور کافی هست با کلیک روی این لینک وارد صفحه اینستاگرام ما شوید و از طریق کامنت و یا دایرکت کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای ما بفرستید . مراحل خرید و نحوه ثبت سفارش از طریق یکی از ادمین های صفحه اینستاگرام ما برای شما ارسال می گردد . 

سفارش محصولات ایکیا  از تلگرام : 

روش سوم ثبت سفارش محصولات ایکیا از تلگرام شرکت الو کالا می باشد که برای این منظور با کلیک روی این لینک و ارسال مشخصات کالای مورد نظر خودتون به صفحه تلگرام شرکت الو کالا سفارشتون را ثبت میکنید و در کمتر از یک ساعت پروسه سفارش شما توسط یکی از ادمین های شرکت ثبت و نهایی میگردد  . لطفا توجه داشته باشید از آنجایی که تلگرام در ایران فیلتر می باشد برای ورود به صفحه تلگرام ما نیاز به استفاده از فیلترشکن دارید 

سفارش محصولات ایکیا از تلفن های شرکت :‌

روش چهارم  ثبت سفارش محصولات ایکیا از طریق تلفنهای گویای شرکت الو کالا می باشد که برای این منظور کافی هست از طریق شماره تلفن های زیر با شرک تماس بگیرید و سفارش خود را از طریق تلفن های گویای شرکت ثبت کنید : 

02128425492 ایکیا تهران

05137116728 ایکیا مشهد

09037891705 موبایل

محمدرضا طوسی

( عکس آقای طوسی مدیریت شرکت الو کالا روی کاتالوگ سال 2018 ایکیا دبی )

در حال حاضر شرکت الو کالا توسط آقای محمدرضا طوسی مدیریت میشود . ایشون با سابقه کاری 15 سال خارج از ایران و با تسلط به پنج زبان زنده دنیا یکی از معتبرترین و جامع ترین منابع محصولات ایکیا در ایران رو رایه میدهند .